Kurumsal

Firmamız 2013 yılının ocak ayında iki kişi tarafından %50 ortaklıkla kuruldu. Kurucuları Sinam Gazi (Mimar) ve Yahya Eran (İnşaat Mühendisi) Kurulduğu günden bu yana Kıbrıs'a bir çok konut kazandırmıştır. Zagros Development & Construction büyük beğeni toplayan yatırımlarıyla Kıbrıs'ta yatırımcıların güvenini kazanmış, kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen ve müşteri memnuniyeti odağından asla sapmayan bir firma olmayı başarmıştır.

İnşaat sektörü üzerine her türlü hizmeti sağlayan bi şirket niteliğinde olmakla birlikte müteahhitlik, emlak danışmanlığı, tasarım ve uygulama, peyzaj duzenlemesi, tamirat ve tadilat vs gibi kompleks çözümleri de bünyemizde bulundurmaktayız.

Bu hizmetlerin dışında ithalat da bulunmaktadır. İthalat konusunda genel olarak firmamız İran ve İrak'la çalışıyor. İthalatını gerçekleştirdikleri ürünler arasında cam,normal ve renkli çimento, ve tüm petrol ürünleri özelliklede katran.

Tüm bunlardan ziyade Zagros Development & Construction'ın bi alt kuruluşu olan Zagros Trading de gıda sektorune ait ithalat gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz
Katma değeri yüksek, müşteri odaklı projeler üreten güvenilir aynı zamanda büyümeye açık bir firma olarak dünya çapında tanınan markalaşmış projeler geliştirmek ve Kıbrıs'ta bu alanda öncü ve lider olarak benimsenmek.

Hedefimiz sektorümüzde takip eden değil takip edilen, doğru çözümler sunan ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam eden bir firma olmaktır.